0 800 50 27 57

Якщо Ви маєте запитання щодо свого репродуктивного здоров'я чи контрацепції, Ви можете отримати більш розгорнуту консультацію, зателефонувавши на Всеукраїнську інформаційну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Наші висококваліфіковані консультанти охоче нададуть відповіді на ваші запитання та допоможуть розібратися у безлічі суперечливої інформації.

Всеукраїнська інформаційна лінія з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я працює з 9:00 до 18:00 у робочі дні (понеділок – п’ятниця). Дзвінки на інформаційну лінію є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України.

Нагадуємо, що мета консультантів телефонної лінії не призначити вам той чи інший метод (це може зробити лише ваш лікар), а розповісти вам про переваги чи недоліки, показаннях чи протипоказаннях того чи іншого методу, надати вам найновішу інформацію щодо планування сім’ї, а також підказати чи відповідають дійсності досить поширені у суспільстві думки щодо методів контрацепції.