Невідкладна контрацепція

Застосовується для попередження вагітності у випадку незахищеного статевого акту або під час помилок у застосуванні методів контрацепції.

Якщо у Вас стався незахищений секс, особливо проти Вашого бажання і Ви впевнені, що хочете уникнути можливої вагітності, застосуйте метод невідкладної контрацепції. Але пам'ятайте, що його не можна використовувати, як звичайну контрацепцію. Метод використовується тільки в критичній ситуації!

Як діє

Пригнічення овуляції та сповільнення руху сперматозоїдів по маткових трубах

Для кого

Для жінок, які на даний момент не планують вагітність, а в них відбувся незахищений статевий акт

 

Переваги
методу

  1. Висока ефективність методу - якщо з моменту незахищеного статевого акту минуло не більше 120 годин , тобто 5 днів.

Недоліки
методу

  1. Може використовуватись лише у надзвичайних ситуаціях, як виняток.

Увага,
небезпека!

  1. Метод небезпечний для Вашого організму, особливо для репродуктивного здоров’я! Пам'ятайте — його не можна використовувати як звичайну контрацепцію. Метод використовується лише в критичній ситуації!

 

На замітку!

Варто зазначити, що досить висока ефективність методу невідкладної контрацепції досягається за рахунок введення доз гормонів, які значно перевищують дозу, що міститься у таблетках для циклічного прийому. Тому це небезпечно для вашого організму, особливо для репродуктивного здоров’я!

Якщо ви все ж використали цей метод, зверніться до гінеколога та підберіть на майбутнє метод контрацепції, який вам підійде.