Вагінальне кільце

Гнучке, прозоре та еластичне кільце, яке містить гормони — естроген та прогестаген. Якщо ви вже не хочете приймати контрацептиви у вигляді таблеток, то новий сучасний метод гормональної контрацепції у вигляді кільця може стати цікавою альтернативою

Як діє

Кільце під час введення у піхву вивільнює гормони, які пригнічують овуляцію та згущують цервікальний слиз, перешкоджаючи проникненню сперматозоїдів

Для кого

Жінки, які мають будь-яку кількість пологів в анамнезі, включаючи жінок, які ще не народжували.

 

Переваги
методу

  1. Негайна дія
  2. Зручність — заміна кільця один раз на місяць
  3. Легкість у використанні — жінка може сама припинити використання засобу

Недоліки
методу

  1. Існує вірогідність випадіння кільця у разі опущення стінок піхви
  2. Не захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом та ВІЛ

Періодичність
застосування

  1. Кільце вводиться між 1 і 5 днем менструального циклу. Одне кільце розраховане на один цикл. Протягом трьох тижнів кільце перебуває у піхві, потім воно видаляється і робиться 7-денна перерва. Після перерви вводиться наступне кільце.

 

На замітку!

Якщо ви схиляєтесь до рішення використовувати кільце, проконсультуйтеся з гінекологом. Фахівець врахує індивідуальні особливості Вашого організму та всі можливі показання та протипоказання щодо використання методу.

Увага! Протягом перших 7 днів використання кільця рекомендується додатково застосовувати бар’єрні методи контрацепції, такі як презерватив. В подальших циклах немає необхідності у використанні будь-якого додаткового методу контрацепції.